O NÁS

Indu-Light Praha s.r.o.
Od roku 1994 poskytujeme svým partnerům veškeré služby týkající se světlíkových systémů značky Indu Light, prosklení a zařízení na odvod kouře a tepla. Naprojektovali jsme stovky samočinných odvětracích zařízení (SOZ), velkou část i zrealizovali a do dnes se o tato zařízení staráme.

TZB: Vzduchotechnika, Vytápění, Chlazení, Klimatizace, Měření a regulace, Zdravotechnika... Technika prostředí budov od projektu, přes realizaci až po servis. Snažíme se navrhovat řešení i pro ty, co nevědí, co a proč chtějí:-).

Naše společnost dosahuje ročního obratu kolem 80 mil. CZK (rok 2017 = 66 mil., 2018 = 88 mil., 2019 = 80 mil.) a tvoří ji 25 zaměstnanců.

HOLDING INDU LIGHT
Německá mateřská společnost  Indu-Light Produktion & Vertrieb GmbH byla založena v roce 1986 a postupně se etablovala mezi přední výrobce světlíkových systémů a zařízení na odvod tepla a kouře. Holding tvoří společnosti působící v ČR, Německu, Rakousku, Švýcarsku a Maďarsku.

Vývoj, konstrukční oddělení a výrobní prostory jsou ve městě Halle (Saale) v Německu - viz obrázek níže. Webové stránky mateřské společnosti najdete na adrese https://www.indu-light.com/en . Budeme rádi, když na ně zavítáte a prohlédnete si výrobní sortiment společnosti.