O NÁS

Společnost Indu Light nabízí komplexní služby v oblasti technologií budov, více jak 25 let zkušeností na českém trhu a je součástí silného nadnárodního holdingu. Ale především vyrábí skvělé prosklené světlíky.

INDU-LIGHT PRAHA
Od roku 1994 poskytujeme svým partnerům veškeré služby týkající se světlíkových systémů značky Indu Light, prosklení a zařízení na odvod kouře a tepla. Projektovali jsme stovky a stovky samočinných odvětracích zařízení (SOZ), následně jsme je zrealizovali a do dnes se o tato zařízení staráme.

Vzduchotechnika, Vytápění, Chlazení, Klimatizace, Měření a regulace, Zdravotechnika: Technologie budov od projektu, přes realizaci až po servis. Budeme se snažit navrhnout řešení i pro ty, co nevědí, co a proč chtějí.

HOLDING INDU LIGHT
Německá mateřská společnost  Indu-Light Produktion & Vertrieb GmbH byla založena v roce 1986 a postupně se etablovala mezi přední výrobce světlíkových systémů a zařízení na odvod tepla a kouře. Holding tvoří společnosti působící v ČR, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Maďarsku a Turecku.