Pozice: Servisní a montážní technik klimatizace a vzduchotechniky

Do našeho týmu hledáme vhodného člověka s férovým přístup k pracovním povinnostem i svým kolegům, kterého bude bavit se dále vzdělávat a posunovat tak schopnosti svoje, svých kolegů a tím i naší společnosti.

Náplň práce:

  • Provádění servisních a montážních prací v oboru chlazení a vzduchotechnika
  • Instalace nových či oprava/výměna poškozených součástí a zařízení

Očekáváme:

  • úplné odborné vzdělání
  • orientace v projektové / technické dokumentaci
  • vyhláška č. 50/1978 Sb., min. paragraf 5
  • řidičský průkaz skupiny B
  • svářecí průkaz ZG 1 = výhodou
  • oprávnění k nakládání s chladivy = výhodou

Nabízíme:

  • odborné vzdělávání (zkoušky, oprávnění, jazyky…)
  • zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon a NB
  • po zapracování služební automobil i pro soukromé účely
  • 13. plat
  • Multisport kartu

Místo výkonu práce buď v Praze a blízkém okolí s občasnými výjezdy na vzdálenější servisní zakázky nebo v Kralupech n. Vltavou, kde máme samostatné pracoviště.

V případě zájmu či dotazů se prosím obraťte na p. Romana Rokoše, 602 299 557, r.rokos@indu-light.cz. Děkujeme!